BoJack Horseman
Final Yaptı 2014-2020

Oynadığı dizinin yayından kaldırılmasının üstünden 18 sene geçtikten sonra, bugünlerde Hollywood’da yaşayan BoJack Horseman eski şöhretini kaybetmiş, her şeyden şikayet eden ve renkli renkli kazaklar giyen biri haline gelmiştir. Kendi şahsi sorunlarını insan olan arkadaşı Todd ve bir kedi olan eski sevgilisi Prenses Caroline ile beraber atlatmaya çalışmaktadır.

Mertt_

todd'un bojack için " yaptığı bu kadar şeyin yanına kalmasından sıkıldım" demesi,todd'u aaron paul'un seslendirmesi, aynı repliği breakıng bad de walter white için kullanması.

eben55

İstisnasız her insana izletilmesi gereken bir kısa film, bir dizi bölümü değil. Her bölümüyle izlediğim en iyi birkaç diziden biri sıfatını sağlamlaştırmaya devam ediyor.

smelly cat

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
"Kimse kimseyi tamamlamaz. Yok öyle bir şey. Tahammül edebileceğin birini bulacak kadar şanslıysan tırnaklarını geçir ve sakın bırakma."

DR Drake Ramoray

xd

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
back in the 7 i was in the non-successful tv show

Sherpist

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Hollyhock'a ne oldu öğrenemedik üzdü. Tatmin etmedi eksik bitti gibi geldi. Daha iyi olabilirdi diye düşünüyorum. Genel olarak baktığımda mükemmel bir diziydi ama final eksik

queenofzimbabwe

Secreteriat'ın şiirinin en güzel çevirisi olarak şunu görüyorum belki bakmak istersiniz yarı yoldan görünen manzara* hafif bir meltem fısıldadı hiçliği su çağlayarak bağırdı ittir kendini yukarı tahterevallide gibi derin nefes al, bir adım geri, işte geldi zamanı parmaklar değmeyi bıraktı korkuluklara yakında inilecek o serin suya gözler sımsıkı olsa da bakmak ister yarı yoldan görünen manzaraya minik bir rüzgar, tepede yaz güneşi aşağıda coşkun ve görkemli nehir damarlarda akan endorfin seli benzeri olmayan bir huzur getirir havalandın şimdi, uçuyorsun her şey yerdekinden daha net burada hepsi yoluna girer, ya da girerdi en azından olmasaydın şu anda yarı yolda çırpınıyorsun yer çekiminden kurtulmaya düşüşü yavaşlatacak ne olabilir acaba? sorgusuz sualsiz verirdin her şeyini, kesin parmakların tekrar değsin diye korkuluğa dönüş yok bu andan, bilirim sesler sessizliğe boğulur suyun altında keşke atlamadan önce bakabilseydim yarı yoldan görünen manzaraya uzun uzun düşünmem gerekirdi yarı yoldan görünen manzarayı önceden bilsem iyiydi yarı yoldan görünen manzarayı https://eksisozluk.com/the-view-from-halfway-down--6346292

smelly cat

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
"Böyle birine sahip olmanın zor olduğunu bilirsin. Seni tanıyan birine. Sen beni tanıyorsun Diane. Biliyorum mükemmel biri değilim. Aslında çoğu zaman kendimden nefret bile ediyorum. Ama seninleyken kendimden nefret etmiyorum. Yanında olmak hoşuma gidiyor." :'(

mistercingilbort

You make me wanna be a better man repliği Jack Nicholson'un as good as it gets filminde geçiyordu. Merak eden olursa.

Mertt_

yalnızca her şeyi boş verdikten sonra mutlu olmanın yolunu bulabilirsiniz

smelly cat

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
"O boşluğu doldurmak için elinden geleni yapacaksın. Arkadaşlarınla, kariyerinle, anlamsız sevişmelerle. Ama o boşluk asla dolmayacak. Bir gün etrafına bakıp herkesin seni sevdiğini ama hiç kimsenin senden hoşlanmadığını fark edeceksin. Bu dünyanın en yalnız duygusudur."

rkl