Formula 1: Drive to Survive
NETFLIX 36 Dk. 40 Bl.

Formula 1'in kıyasıya rekabetle dolu bir sezonunda pilotlar, yöneticiler ve takım sahipleri hayatı hem pistte hem de pist dışında hızlı yaşıyor.

Admiral

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Finalde herkes yeni sezon hakkında hırslı hırslı konuşurken Raikonen'in kurduğu cümleye bakın tarihin en cool pilotu asjhdgsa

onemarch

iyi güzel ama belgeselin %70'i haas takımı. neden? çünkü abd takımı. netflix hangi ülkenin firması? abd. al sana sebep :) ama olmazki böyle.

onemarch

Dün gibi aklımda avustralya yarışının iptali ve sonrası, ama 1 yılı geçmiş vay bee.

RafaSilva

turkiye gpsinin dizide yer almadığı doğru mu doğruysa rezalet olmuştur

mehmetcann

Bölümde benim izlemem için gerekli tüm şart vardı. Eseri miktarda Lando Norris, Christian Horner ve Toto Wolff. Sektörde sevdiğim isimlere odaklanmış bir bölümdü. Red Bull ve Mercedes savaşını sabaha kadar izleyebilirim. Red Bull geride kalan ekip olduğundan Horner'ın yaptığı çoğu hareket itici gözükebilir ama ben bu savaşı sonuna kadar destekliyorumç Toto'nun biz cevabı pistte veririz demesi beni bir tık ürkütmedi değil. Lando'nun ilk podyumunu sanki ilk kez izliyor gibi heyecanlandım. Hem Lando hem de McLaren'nin gelişimini izlemek beni çok mutlu ediyor. Bu sene Ricciardo ile eğlenceli olacakları kadar rekabetçi olmaya devam ettiklerini görmek beni çok mutlu edecek.

RafaSilva

bottasa özel bölüm cıkarmak hoş olmuş ama netflixin mercedes hakkını turkıye yarışında tek tekerlek bitiren ve şampiyonlugu alan hamıltonla kullanılmasını isterdim 91. galibiyet schumarı geçmek için planlanmış bölümde değil

RafaSilva

ciddi ciddi gunther ile çekim ekibi o dağa çıkmış helal ya haas bölümü sıkıcı olur diyordum ama iyiydi

RafaSilva

russelin göz yaşları...

RafaSilva

hakemler baştan eşit olsalar mercedes son yarışa getiremezdi ve mercedes hiç ağlamasın bu sezon takım içi yaptıkları hatalar o kadar çoktu ki bottası hiç kullanmadılar hamıltonun da birsürü puanını yediler.

onemarch

Haas 1 takım direktörünün aksanı çok acayip :)

rkl