Hemen izle
Hometown Cha-Cha-Cha
Gaetmaeul Chachacha
tvN 70 Dk. 16 Bl.

Büyük şehirli bir diş hekimi, birbirine sıkı sıkıya bağlı bir sahil köyünde, her yönden tam zıttı olan büyüleyici, her şeyi yapan bir ustaya ev sahipliği yapan bir muayenehane açar

lilithh

Entrikasiz, cok tatli sakin bir diziydi... :))))

ismim-mismim-yok-benim

yılın en güzel ve sıcacık dizilerinden biriydi...elveda homcha!!

GökyüZüü

İzlemek isteyenler hiç düşünmesin. Aşırı sıcak ve her bir karakter aşırı güzel ve eğlenceliydi :)) Veee bitti her güzel şey gibi :)

ismim-mismim-yok-benim

daha güzel bitemezdi...ağladım resmen...çok aşıklar TT

llall

Ne güzel bir bölümdü öyle..Bir yandan hüzünlendiren,bir yandan huzur verip umut aşılayan..

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
I-jun'un sahnesi(küçük oyuncu inanılmazdı ve harika bir sahne çıkarılmış ortaya),Du-shik'in acısını izlediğimiz o sahneler,yaşlı teyzenin o huzur dolu vedası(''The Light in Your Eyes'' dizisinin sevdiğim bitiş konuşmasını hatırlattı bana ve gitmeden mısır bahanesi ile bir araya getirdi çiftimizi)..O kadar çok sahne var ki insanı etkileyen ve güzel olan..Kim Seon-ho Du-shik'in hüznünü,acısını ve çaresizliğini o kadar iyi yansıtmış ki..Hani bir tabir var ya insanın ciğerini söken cinsten diye,aynen öyle..Herkes bir suçlu ararken o hep kendini suçlamış,hatası olmasa da ve bir omuz aramış yaslanacak..Bu yüzden Hye-jin'in sözleri çok anlamlıydı bu bölüm:''..İstersen ağlayabilirsin.Senin için çok zor olmalı.Acını derine saklamış olmalısın.Böyle bir yükü taşıyorsun.Benimleyken üzgün olabilirsin.Bana acını gösterebilirsin.Ağlayabilirsin..''Du-shik'in ihtiyacı olan bu sözlerdi.Şu cümleler kadar kıymetli başka hangi cümleler olabilir ki yaralı biri için?

llall

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Du-shik'i hatırlatan bir sokak lambası bile senin önüne geçiyorsa,çok geç kalmışsın demektir sevgili yönetmen.Onca yıl n'aptın?Ah Hye-jin ne de çok ortak yanınız var sizin aslında Du-shik'le.Çok güzeldi bu bölüm de. :) Yalnız bu bölüm bıçaklanmasından daha çok geçen bölüm başında Hye-jin'in telefonunu getiren adama karşı Hye-jin'i sıkıca tutan Du-shik daha çok etkiledi beni.Diğer dizilere benziyor gibi gözükse de çok başka,naif bir havası var dizinin.Hye-jin'in babası gibi sinir bozucu olacak galiba dediğimiz karakterleri bile sevdiriyor.

Aebusra

22 yaşındayım diziler beni hala etkiliyor 😄😄😂

huxian

eveeeet bol ağlamaklı dizimizin sonuna geldik şey bir sahne biraz tuhafıma gitti

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
işte abi dediği kişin eşi gelip işte onca yıl perişan olmuş gencecik adam basic bir şekilde ben artık seni affediyorum sende kendini affet demesi çok kolay gibi söylemiş olması üzücüydü
onun dışında eğlenceliydiler çok doğal olmuşlar güle güle balık kasabası..

ismim-mismim-yok-benim

"her gün çok tutkulu, yarın pikniğe gidecek olmak gibi.."

llall

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Hye-jin ya elinin ayağının bir ayarı yok,adamı sakat bırakacaktın sırrınız ortaya çıkmasın diye. :D Son sahne,kasabalının hali,Hye-jin ve Du-shik çok güzeldiler yine. :) Fragman anlaşılıyor ki diğer bölüm sonuna doğru sular bulanacak gibi yavaştan..

rkl