Moon Knight, Oscar Isaac’in canladırdığı Steven Grant isimli çoklu kişilik bozukluğundan müzdarip bir adamın hikayesini anlatıyor. Bushman adında bir terörist tarafından öldürülen eski CIA ajanı Marc Spector, Mısır Ay Tanrısı Konshu tarafından Grant’in bedeninde hayata döndürülmüştür. Kendi halinde bir adam olan Grant, Spector’ın eski düşmanları peşine düşmüşken hem Spector ile karmaşık kimlik bozukluğunu hem de eski Mısır Tanrıları arasındaki ölümcül bir sırrı çözmenin yolunu bulmak zorundadır.

picklerick

Ermeni soykırımı dimi aynen kanka aynen.

Madonna McDonald

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
sonunda yarıldım ya KJBKSJGSOIRGLHŞSR

Timjasonrichard

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
terazinin dengelenmesi için jake in kalbinin gerektiğini düşünmüştüm. jake i görememek hayal kırıklığı oldu

HalilAydın

Ermeni soykırımı cümlesine kadar eğlenerek izliyodum. Duyar duymaz modum düştü. Tekrar dizinin içine giremedim. Boş propaganda kafamın içinde döndü durdu. O repliği unutursam güzel sarıyo ama dediğim gibi aklıma geldikçe dizi dışına çıkıyo kafam. Gereksiz, boş. Hele bir de bir kaç aya Türkiye'de servis verecek bi firmasın. Girmesene bu konuya. Hitleri dedin sal işte hiç mi pazarlama bilgin yok be kardeşim. İnsanların tartıştığı, hır gür çıkardığı bir konuya sen ne diye değiniyorsun ki. Tuhaf kararlar...

spiderodinson

Bence güzel gidiyor. Suit ve transition çook iyiydi. Sondaki şarkıya bayıldım shjfkdjsjs

Bukalemuin

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Propagandanı al götüne sok marvel.

Larcade

Sonu çok güzeldi :DDDDDD

Bukalemuin

Aşırı güzel bir bölümdü. Bölümdeki duygusallık aşırı net hissediliyordu.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Ulan bir aile komple parçalanıyor tüm olan marc'ın babasına oluyor. Önce bir oğlu ölüyor, sonra eşi deliriyor ve ardından diğer oğlu evi terkediyor.

Boseidon
ManyakVAntepli

Dizinin içinde ermeni soykırımı cümlesi geçmişmiş. Eee? İsterse bundan sonraki bütün yapımlarda bu cümle geçsin ne olacak yani? Avrupa İnsan hakları mahkemesi 1 asırdır bizim lehimize karar veriyor. Niye? Çünkü tarih bunu kanıtlıyor. Onlar da ermenilere toprak vermek istiyor ama elleri kolları bağlı. Tarih bizzat gösteriyor bunu. Ama bizim tarihini bilmeyen kepaze dizi izleyecimiz bir propaganda cümlesinden etkilenip hemen triggerlanıyor. Olm sen tarihini bil onu savun gerisi seni ne ilgilendiriyor. Adamlar yarın bir gün biz Çanakkaleyi de geçtik aslında, başkomutanlık meydan savaşını da kazandık diyebilir. Ona da mı böyle tepki göstereceksiniz? Boş boş duyar kasmayın da dizinizi izlemeye bakın.