Our Planet
Gezegenimiz
NETFLIX 60 Dk. 8 Bl.

Our Planet (Gezegenimiz), muazzam bir içeriğe sahip olan bu çarpıcı belgeselde, gezegenimizin doğal güzelliğine şahit olurken iklim değişikliğinin tüm canlıları nasıl etkilediğini göreceksiniz. 8 bölümden oluşacak ilk sezonun tüm bölümleri 5 Nisan'da Netflix platformunda yayınlanacak.

Jagen H ghar

okullarda kuruca yerlere çöp atmayın demek yerine bu konunun işlenmesi gerek. Dolaylı yönden bu da bi cinayet

ManyakVAntepli

En sondaki deniz aygırlarına içim acıdı be :/ İnsanoğlu doğanın en büyük düşmanı cidden

CSA3

Pripyat kenti dünyanın en güzel şehirlerinden biri olmuş resmen. O ne güzel bitki örtüsüdür. Binaların üstünde duvarlarda, yollarda bitkiler çıkmış. Valla öyle bir yerde yaşamak istemedim değil.

Jagen H ghar

s...cem insan gibi ta

Kamil89

İnsan bu belgeseli izlerken, insanlığından utanıyor. Bunlardan ders çıkarıp Dünyayı daha güzel bir hale getiririz. Bundan sonra Çernobil dizisine başlayayım bari.

juliuscaesar

Allah ne güzel renk veriyor

Kamil89

Bu belgeselleri izlerken insan fark ediyor. Bildiğimiz çoğu şeyi doğadan ilham alarak yapıyoruz. Klozeti ibrik bitkisinden ilham almış olabiliriz. Cennet kuşunun yaptığı dans figürleri de öyle.

CSA3

Valla Netflix'te izledim ama geldim yoruma. O sonu neydi ya. Gece uyurum diye izlerken bütün uykumu kaçırdı. İnsan ırkı temizlenmelidir. Umarım yarıya falan düşeriz. Bu doğaya, canlılara verdiğimiz zararı telafi etmenin yolu yok ama en azından bundan sonra verememeyi çok isterim.

rkl