Hemen izle
S.W.A.T.

Daniel “Hondo” Harrelson, büyüdüğü yer olan Los Angeles‘ın S.W.A.T. (Special Weapons and Tactics – Özel Silahlar ve Taktikler Birimi) ekibinin başına teğmen olarak atanır. Ancak zamanında polisi düşmanı olarak gördüğü sokaklara olan sadakati ile meslektaşlarına olan bağlılığı arasında ikilem yaşıyor. Hondo ekibini iletişim ve saygının, zorlama ve saldırganlığının üzerinde olduğu konusunda cesaretlendirirken, biz de bir kriz baş gösterdiğinde, bu korkusuz ekibin aldıkları taktiksel eğitimleri görevlerde test edip kullanmasını izleyeceğiz.

Thee Easter

Abi dizi harbi iyiymiş ha.

Nightwing7

Güzel bölümdü bence

GökyüZüü

Yaaa ne kadar tatlılar özellikle Luca :))) Yaa şu Street ile Chriss çok yakışıyorlar daha fazla sahneler olur umarım :)))

GökyüZüü

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Malak Street'im anlıyorum haklısın ama yöntemin yanlışşş :( Bakalım gelecek bölümde neler olacak. Bu arada hondo ile Jess ne kadar Medeni ayrıldılar öyle sanırım yaşam tarzları bakış açılarını müthiş etkiliyor değişik.. Bizde olsa aaaooo :D

ButterCupp

Buruk bir sezon finali oldu :/

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Ahhh street üzümlü kekim anan olacak o kadın yüzünden başına gelmeyen kalmadı. Umarım bir an önce gerçeklerle yüzleşirsin.. ://

GökyüZüü

Yaaa bu bölüm çok iyiydi.. :))))

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Hondo sen nasıl güzel bir adamsın bir insanın hayatına bu şekilde değmek ne büyük bir cesaret ve merhamet :)) Ayrıca Mumfordd adamım özleyeceğimm seni ;):)

GökyüZüü

Yaaa canım Hondo değişim sensin zatenn bu adamdaki azme hayranım gerçekten.. Umarım dünya böyle insanların varlığıyla dolar taşar..

rkl