Dizi, Amerika Birleşik Devletleri Doğu Sahili'nin Delmarva Yarımadası'ndaki kurgusal Kumsal Şehri'nde geçer. Burada antik bir sahil tapınağında dünyayı kötülerden koruyan Kristal Taşlar adındaki ölümsüz uzaylı savaşçılar yaşar. Varlıklarının çekirdeği olan sihirli taşlardan insanımsı biçimlere dönüşürler. Kristal Taşlar; Garnet, Ametist, İnci ve taşını annesi (ve aynı zamanda da Taşlar'ın önceki lideri) Rose Quartz'tan miras alan Steven adlı yarı insan yarı taş olan bir çocuktan ibarettir. Steven güçlerini keşfetmeye çalışırken günlerini dünyayı kurtarmak için veya yalnızca birlikte takılmak için babası Greg, arkadaşı Connie, Kumsal Şehri'ndeki diğer insanlarla geçirir. Füzyonun -taşların yeni ve daha güçlü bir kişilik oluşturmak için kişiliklerini ve vücutlarını birleşmeleri yeteneğinin- da dahil olduğu, annesinden geçen yeteneklerini keşfeder.

itscrowxd

admin senden gumball çizgi filminide bekliyorum

SezonlukDizi

Diğer sezonların gelmesi şuan için zor.

Myriad

helal be admin

Fawkes2006

Çok iyi bir dizi 2. sezondan sonrası türkiye de yayınlanmadı siz alt yazılı olarak yayınlayabilir misiniz?

Eminsimsek694

Merhaba Admin Bey Siteye "The Amazing World Off Gumball " Çizgi Dizisini Ekleme Şansınız Varmı Acaba...

saiwxq

kralsın bee <3

ManyakVAntepli

Şu hbo max gelince umarım dizilere telif atmaz da tüm cartoon network dizileri buraya dublaj ve altyazı olarak eklenir <3 daha clerence, uncle grandpa, megas xlr, sym bionic titan vs var say say bitmez.

Bihayalet

Bir anda fark ettim. Vay be admin eline koluna sağlık. Bi anda fark ettim şaşırdım vay vay dedim. Ama sen yaparsın be admin. Adamsın sen.

Umut_10

gelmesini çok istiyodum süpersin admin

Walkatrout

En sevdiğim çizgi film gelmiş çoşuyorum