The Morning Show
Apple TV+ 60 Dk. 20 Bl.

The Morning Show, sabah saatlerinde yayınlanan popüler bir televizyon programının perde arkasında yaşananlara ışık tutuyor. Jennifer Aniston, yıllardır arka planda kaldıktan sonra programın asıl sunucusunun (Steve Carell) suçlamalar nedeniyle kovulmasının ardından programın yıldızı hâline gelen bir sunucuyu canlandırıyor. Reese Wiherspoon da kanalın programa yeni bir soluk getirmesi için işe aldığı yardımcı sunucuya hayat verecek.

Paramedic

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Bir an her şey ikinci sezona kalacak sandım fakat son dakika patlattılar bombayı güzel bir sezon finaliydi

Venus00

izlemege deger bir yapim

Baran efe

Sondaki müzik gene çok iyiydi

CSA3

Alex tam bir orospu. Adam sanki millete zorla tecavüz etmiş gibi davranılıyor. Bundan sonra parası ve pozisyonu olan erkekler iş yerindeki kadınlarla ilişki kurmadan önce uyarsın, "bak ben üst mevkideyim, ona göre sikişelim, başıma bela olma sonra" diye. Ne salak salak muhabbetler. Sanki üstüyle sikişmeyeni işten kovuyorlar. Kaldı ki Mitch kimseye bu konuda tehdit falan da kullanmadı. Alex orospusu her boku bilip de tek laf etmiyordu. Aptal ana akım medya haber yapıp, ters çıkınca mı Mitch'in iğrenç olduğuna vs. kanaat getirdi ? Mitch'in insancıl hataları olmuş olabilir ama adamın hayatı tepetaklak olduğundan beri tüm arkadaşlarının davranış şekli inanılmaz iğrenç ve hata falan değil. İğrenç kişilikten kaynaklı tamamen.

CSA3

Adam öldüğü halde hrkes tamamen kendi çıkarını düşünerek hareket etmeye devam. O kadar adiler ki. Dizinin en güzel karakteri gitti. Önümüzdeki sezon izlemem herhalde ama çok iyi dizi. Tam da gerçekte olduğu gibi resmetmişler insanları. Gerçekten bu kadar çıkarcı ve adiler.

CSA3

Alex, Mitch öldüğünden beri çok iyi oldu. Her zamankinden daha akıllı, daha samimi. Mitch için de sanki adam tam covid zamanı olup kurtuldu gibi olmuş. Bir gençliğin ömrünü yediler valla covid movid diye diye. Çok güzel işlemiş dizi. Başta sadece medyadaki son dönemin en popüler durumu işleniyordu ama covid de işin icine girince 3. Sezon başka yerlere evrilir gibi. Yine de Mitch gidince tadı baya kaçtı ya dizinin. Alex belki izlenmeye değer kılabilir...

LaftUris

Güzeldi

Baran efe

Güzel başlangıç

amedimedi

Son zamanlarda bu kadar kaliteli bir dizi gelmemişti.. Admin süpersin

llall

İzlediğim en iyi sezon finallerinden biriydi.Oyuncuların neredeyse hepsi canlandırdıkları karakterleri muhteşem yansıttılar.

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Baskının,utanmanın,suçluluk hissinin genç bir kadını ne hale getirebileceğini ve onlar böyle kullanılırken,onları kullananlar kadar buna ses çıkarmayanların da suçlu olduğunu çok iyi yansıtılmış.