Ultimate Spider-Man
Muhteşem Örümcek-Adam
Final Yaptı 2012-2017

Muhteşem Örümcek Adam, Marvel Comics tarafından yayımlanmış olan süper kahraman Örümcek Adam çizgi romanlarından uyarlanan bir ABD çizgi dizisi. İçinde Marvel kitaplarındaki bazı Muhteşem (Ultimate) çizgilerini barındırır. Dizi, Brian Michael Bendis (aynı zamanda Ultimate Spider-Man çizgi roman dizisinin de yazarı), Paul Dini ve Man of Action (Steven T. Seagle, Joe Kelly, Joe Casey ve Duncan Rouleau'dan oluşan bir grup) tarafından yazılmaktadır. İlk olarak 2012'nin başlarında Disney XD'de yayınlanacağı duyuruldu, ve 1 Nisan 2012'de Marvel Universe yayın kuşağının bir parçası olarak The Avengers: Earth's Mightiest Heroes'un ikinci sezonunun yanında yayınlanmaya başladı. Peter Parker, Queens'te yaşayan bir bilim dehasıdır. Genetik yapısı değiştirilmiş bir örümceğin ısırığı ile çeşitli güçlere sahip olur. Bir hırsızı durdurabileceği halde durdurmaz ve o hırsız Peter'ın amcası Benjamin'i öldürür. Amcasının ölümünden suçluluk duyar kendisi için dikilen özel kostümü giyerek suçla savaşmaya başlar. Bu kostüm Spider-Man'in her zamanki görev kostümüdür...

SezonlukDizi

Türkçe altyazı 3.sezon 24.bölüme kadar gelecek daha sonrasında eksikler olduğu için gelmesi zor gibi. Tabi biri çıkar gönüllü çevirirse ekleriz. Türkçe dublaj da ise 3.sezon 5. ve 21. bölümü bulamadığım için olmayacak diğer sezonlar tamdır. 3.sezondaki eksik bölümler sizin arşivinizde varsa bize gönderdiğiniz taktirde buraya eklenecektir. 2-3-4.sezon ilerleyen günlerde eklenecek.

Alicankml

Bu harika diziyi tüm bölümleri dublajli sekilde yüklediğiniz için teşekkürler harikasiniz bütün dizileri sizin sitenizden izliyorum ve şuana kadar gördüğüm en harika sitesiniz umarim böyle devam edersiniz.

Am i a joke to you

Vay be admin daha geçen gün 3-4 kişi bu diziyi atmalisin dedik hemen atmışsın helal olsun. Bu arada bu en çeşitli spider-man dizisi olabilir baya bir süper kötü ve kahraman olduğunu hatırlıyorum hatta bir bölümde deadpool bile vardı.

therinckls

Steve Ditko ya sonda selam vermesi :) (bilmeyenler için Stan lee ve Steve Ditko beraber Spider-man karakterini ortaya çıkarmışlardır)

Karazehir14

Spider Verse işi baya sarıyorrr

Rick Sanchez

kurnazlık tanrısını kandırdı örümcek adam bu demek oluor ki örümcek adamın zekası bir ölümlü için çok gelişmiş

Anneyavru

İlerledikçe dizinin kalitesi artıyor

Rick Sanchez

seyirciler mal bence maska varken alkış maskenin arkasındakine yuhlama ne çeşit varlıklar bunlar

gurmeadam

nedensizce ava ve peter shipliyorum

Muhammed Eren YT

Rhino insan oldugunu bilen +1