The Queen's Gambit izle

The Queen's Gambit 1.Sezon 7.Bölüm (Final) izle

End Game

Reklamı Geç 5 saniye kaldı...
Playerdaki reklamlar bizimle alakalı değildir. Eğer reklamlardan rahatsız oluyorsanız opera tarayıcısını kurarak dahili reklam engelleyicisi sayesinde reklamlardan kurtulabilirsiniz. Gizle
Yorum mu yapmak istemiştiniz ?

Yorumlar

Armstor

Gayet güzel mini bir diziydi .Umarım yeni bir sezonunu daha çıkartıp diziyi batırmazlar

Bloodly Chain95

Güzel dizi beğendim ama hayran kalınacak bir şey göremedim yine de izlediğim içi pişman değilim.

kommo

insan en büyük savaşı kendiyle olandır..... mükemmel bir dizi teşekkürler...,

David Haller

Çok zevkli bir diziydi. En hoşuma giden yanlarından biri çoğu dizide olan ana karakterin sürekli önüne taş koyan karakterlerin olmamasıydı. Yenilen rakiplerin centilmen davranmaları fln çok hoş bir diziydi

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Özellikle Benny'nin ekibi toplayıp Beth'e taktikler vermeleri çok güzeldi

Hükema

Duygu yüklü bir finaldi bilhassa bazı sekanslar, birde o sondaki gerilimi her dizi yaşatamaz

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Harmon'un kazanmasıyla yaşanan o zafer duygusunu izleyici bile hissetti :D son sahne de cuk oturmuş sondaki beyaz saçlı dayıyı William Shabil'e benzettim biraz

sewal

dizinin atmosferi, kamera açıları, çekim teknikleri, müzikler hepsi harikaydı. Oyuncular (özellikle Anya Taylor Joy) çok iyi iş çıkarmış. Söylemeden geçmiyim Beth'in yetimhaneden ayrıldıktan sonra Bay Shaibel'ı hiç ziyarete gitmemesi de biraz içime oturdu (hele adamın o gazete haberlerini fotoğrafları sakladığını gördükten sonra :'))

HLTYNR

Verdiği mesajlar konusunda gayet iyiydi ama beni diğer yönleriyle tatmin etmedi. Ayrıca Dünya'da birçok insanın etkilenip satranca başlamasını sağlamış. Ben satranç noktasında çok etkilenmedim.

Agent Cooper

dizinin iç ısıtan yanlarından biri de çok şikayet edilen o amerikan ve antisovyet propagandası gibi milliyetçi dürtülerin olmamasıydı ve olduğu yerlerde harmon hem kiliseyi hem de abd ajanını reddetti. oyuncular da gayet sportmendi. yenilen ruslar bile centilmen davrandı. rus halkının şampiyonlarını yenmesine rağmen harmonu sahiplenmesi de sporun ulusların kavgalarını bırakıp ortak bi tutkuyla birleşebileceklerini göstermesi bakımından oldukça ponçik bi anlatımdı. duvardaki nato bayrağımı dizi hatrına bir gün indiriyorum.

Kamil89

Güzel bir mini diziydi. Gerek kullanılan mekan, gerekse dönemin kostümleri o dönemi daha iyi hissettirdi. İyi hazırlanışmış bir dizi. Dizi izlerken hep satranç tahtasını daha fazla ve yakın çekim olmasını istemiştim. Kamera arkasında bunun nedeni açıklanmış. Satranç bilmeyenlerinde diziyi daha iyi hissetmesi için rekabete ve oyun sırasındaki mimik ve tepkilerine odaklanılmış. Baş karakter çok sempatik olmasa da finalde kendini sevdirdi. Karakter gelişimi de güzel işlenildi. Netflix’in iyi dizilerinden biri oldu. Benim gibi satrancı çok bilmesenizde herkesin izleyebileceği bir diziydi.

Maniac

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Bay Shabiel sahnesi duygulandırdı. Eski dostları görmek güzeldi. Tavanda hayal ederken gözüne yansıması ince bir detaydı. Önceki bölümlerde azalan tempoyu finalde gayet iyi toplarlamışlar. Bu güzel diziyi bizimle buluşturduğun için teşekkürler sdv.

exhausted

çok güzeldi

exhausted

27:50 arkadaki saat ayrıntısı güzel olmuş

qedi

güzel

eminsafi

Siten güzel kardeşim, fakat bir sorun var. Diziyi izlerken ekrana -af buyurun- fahişelerin memeleri ve popoları fırlıyor. Biz ailecek bir dizi seyredemeyecek miyiz? Hadi bahis adı altında kumar bir derece fakat fuhşa teşvik de neyin nesi? Yazıktır size de takipçilerinize de.

Ahmetmutlu93

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Dizi muazzamdı finali daha güzel bağlayabilirlerdi ama olsun cidden Netflix başarmış Jolene gibi kanka lazım be

DavyJho

Sondaki adam İlber Ortaylı

Asklepios

Netflix'in yaptığı iyi işlerden birisiydi bana göre,gayet güzel bir satranç dizisi ortaya koymuşlar.

Hakan97

Umarım dizi sevildi diye yeni sezonlar eklemeye çalışıpta içine etmezler. Tadında bırakmak lazım.

Blurred Wit

Bu diziyi izlemek bende birtakım duygular uyandırdı. Yeri geldi kendimi sorguladım, bazen sinirlendim, bazen gurur duydum... Bambaşkaydı gerçekten. Durağan giden sahneler vardı bu beni fazlasıyla düşüncelerimle baş başa bıraktı. Sürekli olay kurgusu içerisinde aksiyondan aksiyona atlayan film/dizi severler için önermiyorum. Fakat ilerleme seyri azalan sahnelerde bile çuvaldızı kendine batırabilecekler için sorunlarınızı fark ettirecek türden bir dizi. Çok hoşuma gitti...

RafaSilva

1 sezon yerine daha çok olması için uğraşsalar iyi olurdu. 6. sınıftan lise sona kadar turnuvalarda oynadım çok oyuncu gördüm yaşlısından gencine, satrançta ruh halleri hareketleri değişen. beth in yendikleri elini sıkıp gitti. bir birinciyle oynuyorsanız yenmek için hem tahtada hem masada çok şey yaparsınız bunlar eksik kalmış bence.

Cihan Eren

Yorumların aksine ben o kadar sevemedim diziyi ben gözümde final çok sönüktü.

FernWeH01

poigrayem... müzikleriyle aktörleriyle ve akıcılığıyla çokzeldi final için cips açtım o kadar

llall

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
Başlarda biraz durağan olsa da sonraki bölümlerde epeyce hareketlendi dizi.Kurguyu,çekimleri,kıyafetleri.. çok beğendim.Zaten dönem dizilerinin havası her zaman başka oluyor.Ama en çok zeka ve yeteneğin(diğer tüm şeyler bir kenara bırakılarak)nasıl takdir edildiğinin gösterilmiş olması güzeldi.

suzyd

Duygusal ve çok güzel bir bölümdü

pearsons

konudan bağımsız son çıkan dizilerden olan love&anarchy gelecek mi siteye başka sitelerden izleyince buraya ihanet etmişim gibi hissediyorum

parabellum1907

senaryo,çekim teknikleri,müzikler,dönemin atmosferi her şeyiyle dizi harikaydı.

pearsons

Spoiler içeren alanı görmek için tıklayın.
kıza ne kadar uyuz olsamda yenmesine o kadar sevindim ki off çok güzeldi

herdil20

Kitabını da okumak istiyorum.. harikaydı...

TheBone

Uzun zamandır bu kadar keyif alarak dizi izlememiştim, her şeyiyle çok güzeldi.

maryjane1

cidden güzeldi.. arada sıkılınca açıp izlemelik

rkl